Szalone derby powiatu tucholskiego. TKP zremisowało z Cisem Cekcyn

Piłkarze TKP (w pasy) ambitnie walczyli w derbach powiatu.
Piłkarze TKP (w pasy) ambitnie walczyli w derbach powiatu. Piotr Pubanz
Sporo niespodziewanych rozstrzygnięć i mnóstwo sportowych emocji przyniosła 20. kolejka B-klasy. Na czoło wysuwają się derby powiatu tucholskiego, w których TKP zremisowało 4:4 z Cisem Cekcyn.

Sytuacja w tym spotkaniu zmieniała się jak w kalejdoskopie, a wynik był niepewny do końcowego gwizdka sędziego. Co ciekawe, aż cztery gole padły w ostatnich 10 minutach gry. W 81. gospodarze objęli prowadzenie 3:2, by 6 minut później przegrywać już 3:4. Ostatecznie ostatnie słowo należało do TKP, a gola na wagę punktu w doliczonym czasie gry strzelił Piotr Kłosowski. Z kolei wszystkie gole dla przyjezdnych były dziełem Arkadiusza Hoffmanna.

Remis (2:2) padł też w meczu Taxusa z LKS Kęsowo. Niepocieszeni z murawy schodzili goście, którzy wygraną stracili w doliczonym czasie meczu, a szczęśliwym strzelcem był Sławomir Suchomski. W derbach powiatu sępoleńskiego Fuks Wielowicz nie dał żadnych szans rezerwom Gromu Więcbork.

Grupa 1 – 20. kolejka:
TKP – Cis 4:4 (Jarosz, Bukowski, Folega, Kłosowski – Hoffmann 4),
Taxus – Kęsowo 2:2 (Samul, Suchomski – Weltrowski 2),
Łokietek - Sokół 2:0,
Kamionka – Victoria 1:4 (Chmarzyński),
Fuks - Grom 4:0 (Grochowski 2, Dombrowski, Nawrocki), Dąbrowa – Skarpa goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz.

11. Ułani Dragacz 16 5 15-64

W środę poznamy triumfatora Ligi Europy. "Olympique zrobi wszystko, żeby wygrać na własnej ziemi, ale to Atletico jest faworytem"

źródło: TVN/x-news