Czwartek 3 sierpnia 2023
Lubienianka Lubień Kujawski - Lider Włocławek 0:5 (0:2)
Bramki: N. Brzeziński 2, testowani 3
Lider Włocławek sezon 2023/24 w 4. lidze kujawsko-pomorskiej rozpocznie od 2. kolejki od spotkania u siebie z Notecią Łabiszyn. Inauguracyjny wyjazdowy mecz z Pomorzaninem Serock został przełożony.
Środa 2 sierpnia 2023
Burza Nowa Wieś Wielka - Dąb Barcin 1:8 (0:3)
Bramki: - Łukasz Gryglewicz 3, Radosław Mróz 2, testowani 2
Gwiazda Bydgoszcz - WIP Start Stawki 1:5 (1:0)
Sobota 29 lipca 2023
KS II Kutno - Lubienianka 2:12 (1:4)
Bramki: - Maciej Dąbrowski 5, Patryk Olczak 2, Mariusz Jaśkiewicz 2, Kamil Ambrożewicz 2, Jakub Tosik (karny)
Sparta Brodnica - Tłuchowia Tłuchowo 2:2 (2:1)
Bramki: testowany, Grzegorz Domżalski - Dawid Kieplin, testowany
Unia Solec Kujawski - Lech Rypin 1:2 (1:0)
Bramki: (12) - Bartłomiej Śmigrodzki (57), Marcin Baranowski (87, karny)
Elana Toruń - GKS Wikielec 0:0
Elana Toruń - Wisła II Płock 1:2
Nielba Wągrowiec - Cuiavia Inowrocław 2:1 (1:1)
Bramki: Patryk Świech (24), Gracjan Wysocki (71) - Oliver Zaręba (5)
Zawisza Bydgoszcz - Legia II Warszawa 2:1 (0:1)
Bramki: Krystian Sanocki (60), Piotr Okuniewicz (70) - (31)
Tarpan Mrocza - Pomorzanin Serock 2:2
Bramki: Kamil Żylski 2 - Antoni Chylewski 2
Cyklon Kończewice - WIP Start Stawki 2:2 (0:2)
Wisła Dobrzyń - Kasztelan Sierpc 4:1
Bramki: Mateusz Celmer, testowani 3 -
Chemik Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz 3:0
Bramki: Rysiewski, Zaborowski, Majerski
Gopło Kruszwica - Dąb Barcin 3:1 (0:1)
Bramki: Sikora 2, testowany - testowany
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Sadownik Waganiec 8:0 (2:0)
Bramki: Łukasz Witucki 3, Patrick Kasaira, Kieran Ollivierre, Mzamo Mtshali, Maciej Murawski, Miłosz Obrębski
Unia Wąbrzeźno - UKS Gol Brodnica 2:2
Mień Lipno - Lider Włocławek 0:2 (0:1)
Bramki: testowany, B. Kowalski.
Start Warlubie - Naprzód Jabłonowo 0:5
Bramki Rumiński 4, Jaworski
Piast Bądkowo - Wzgórze Raciążek 2:2 (0:1)
Bramki: - Bartosz Kozłowski, Norbert Ciemiecki
Piątek 28 lipca 2023
Kujawiak Kowal - Kujawianka Izbica Kujawska 5:6 (3:4)
Bramki: Kamil Bógdał, Patryk Wojtylak 2, samobójcza, Łukasz Grube (karny) - Oleg Tabaka 3, testowani 3
Chełminianka Chełmno - Olimpia II Grudziądz 0:4 (0:2)
Sokół Kleczew - Unia Solec Kujawski 2:1
Bramki - Wojciech Mielcarek
Znasz termin sparingu, wynik, strzelców? Daj znać:
Messenger
telefon: 519-503-679
Niedziela 23 lipca 2023
Victoria Czernikowo - Kujawianka Izbica Kujawska 2:7 (0:0, 2:2, 0:5)
Bramki: Marcin Bykowski, testowani 6
Lech Rypin - Unia Wąbrzeźno 2:3 (1:1)
Sobota 22 lipca 2023
Pomezania Malbork - Zawisza Bydgoszcz 0:1 (0:1)
Bramki: Kacper Nowak (2)
Elana Toruń - Gedania Gdańsk 3:1 (1:0, 0:1, 0:0, 2:0)
Cuiavia Inowrocław - Cukrownik Tuczno 12:1 (5:0)
Bramki: Kurtysiak 2 (6, 16), testowany 2 (23, 38), Zagórski (42), Kulak (49), Gabriel Silva (54, 57), Wiśniewski (61, 79), Gąsiorek (84), Brzóstowski (89) - (47)
Mustang Ostaszewo - Chełminianka Chełmno 2:1 (2:1)
Bramki: Patryk Piotrowski, samobójcza - testowany
Legia II Warszawa - Tłuchowia Tłuchowo 4:1 (2:1)
Bramki: - Dawid Kieplin
AF Brzoza - Dąb Barcin 1:3 (0:0)
Bramki: Jarosław Plewa 2, testowany
Piast Kołodziejewo - Kujawy Markowice 1:1
Bramki: R. Wilka (karny) -
Tarpan Mrocza - Start Eco-Pol Pruszcz 3:3 (1:1)
Bramki: Maciej Górzyński (8), testowany (40), Mateusz Zbiranek (43) - Kamil Żylski 2 (27, 56), Paweł Kanik (39)
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Notecianka Pakość 5:2
Bramki: Witucki 3, Kasaira, Fido -
Wzgórze Raciążek - Sadownik Waganiec 6:2
Bramki: Norbert Ciemiecki 2, Igor Dąbrowski 2, Bartosz Kozłowski, Przemysław Rutecki -
Polonia Środa Wielkopolska - Chemik Moderator Bydgoszcz 5:0 (2:0)
Zjednoczeni Piotrków - Orzeł Ekoskład Służewo 2:5
Bramki: - Michał Piotrowski 3, Mateusz Parzybut, Szymon Zakrzewski
Czwartek 20 lipca 2023
Dąb Dąbrowa Biskupia - Start WIP Stawki 0:9 (0:2)
Bramki: testowani 6, Michał Górski, Damian Piernikowski, Mikołaj Grabowski
Piast Kołodziejewo - Pałuczanka Żnina 2:0
Bramki: Jędrzejczak 2
Środa 19 lipca 2023
Sparta Przysiersk - Chełminianka Chełmno 1:8 (1:2)
Bramki: - Dawid Szpankiewicz, Damian Gross, testowani 6
Wisła II Płock - Tłuchowia Tłuchowo 0:1 (0:1)
Bramka: testowany
Start Radziejów - WIP Start Stawki 0:5 (0:3)
Bramki: testowany I (2, 21), testowany II (18), Denis Olejnik (70), samobójcza (79)
Kujawiak Kowal - Kujawiak Kruszyn 9:2 (4:1)
Bramki: Piotr Szablewski 2, Patryk Wojtylak 2, Rafał Jankowski 2, Leonid Khankevich, Paweł Behlke, Jan Kaźmirski
Chemik Moderator Bydgoszcz - Wda Świecie 1:2 (1:1)
Bramki: Patryk Perliński (34) - Oskar Januszewski (14), Oskar Graczyk (74)
Elana Toruń - Start Pruszcz 7:1
Bramki: Maciej Rożnowski 2, Mateusz Góra 2, Kamil Woroniecki, Jay Jaskólski, Kacper Rybacki -
GLKS Dobrcz Wudzyn - Cuiavia Inowrocław 2:1 (0:1)
Bramki: samobójcza (40) - Fabian Trynkiewicz (60), ? (86 głową)
Lubienianka Lubień Kujawski - Mazur Gostynin 1:6 (0:2)
Bramka: Mariusz Jaśkiewicz -
Mustang Ostaszewo - Pomorzanin Toruń 0:0
Kujawy Markowice - Noteć Łabiszyn 2:4
Tarant Wójcin - Gopło Kruszwica 0:20
Bramki: Sikorski, Skowron
Piast Złotniki kujawskie - Notecianka Pakość 2:4
Noteć Inowrocław - Czarni Wierzchosławice 3:2
Lech Rypin - Jeziorak Iława 4:0 (2:0)
Bramki: testowany I (15), testowany II (37), Marcin Baranowski (58, karny), testowany III (61)
Tarpan Mrocza - Unia Solec Kujawski 1:1 (0:1)
Bramki: Mateusz Zatorski -
Niedziela 16 lipca 2023
Olimpia Koło - Kujawianka Izbica Kujawska 5:0 (1:0)
Sobota 15 lipca 2023
Olimpia Grudziądz - Elana Toruń 1:0 (0:0)
Bramka: Kacper Rychert (70)
Zawisza Bydgoszcz - Kotwica Kołobrzeg 0:2 (0:0)
Sokół Kleczew - Chemik Moderator Bydgoszcz 1:1
Bramki: - Jakub Czesiński.
Mazur Gostynin - Tłuchowia Tłuchowo 1:5 (0:4)
Bramki: - Dawid Marciniak 2, Szymon Winiarkiewicz, Dawid Klepczyński, testowany
Piast Złotniki kujawskie - Piast Kołodziejewo 1:8
Bramki: - Łozowicz 3, Jędrzejczak 2, A. Wilk, testowany 1, testowany 2
Start Radziejów - Dąb Bąkowo 7:1 (3:0)
Noteć Gębice - Górnik Konin 4:0 (2:0)
Bramki: Szymański, Mysiak, Mikołaj Olejniczak, Norbert Olejniczak
Unia Wapno - Dąb Barcin 4:2 (2:2)
Bramki - Radosław Mróz, Piotr Nadzieja
Lech Rypin - Wisła Dobrzyń 0:7 (0:5)
Bramki: Paweł Kwaśniewski 2, Adrian Nowak 2, Rafał Opalczewski, Adrian Bryszewski, Patryk Olewiński,
Tłuchowia II Tłuchowo - Skrwa Skrwilno 1:5
Bramki: - testowany 3, Jakub Trędewicz 2
Promień Kowalewo Pomorskie - WIP Start Stawki 1:6 (1:2)
Elana Toruń - Wda Świecie 1:0 (0:0)
Bramka: Maciej Rożnowski
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Victoria Czernikowo 1:0 (0:0)
Bramka: ? (51, samobójcza)
Unia Gniewkowo - Unia Wąbrzeźno 3:2 (1:2)
Nałęcz Babiak - Gopło Kruszwica 1:2
Bramki: - Sikorski, testowany
Motor Lubawa - Sparta Brodnica 2:0
Lubienianka Lubień Kujawski - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 7:0 (2:0)
Bramki: Maciej Dąbrowski 5, Mariusz Jaśkiewicz, Marcel Mikorski.
Maciej Dąbrowski, który niedawno awansował do PKO Ekstraklasy z ŁKS Łódź, w sezonie 2023/24 ma występować w piątoligowej Lubieniance. Jak zapowiadają działacze to nie ostatni transfer przed sezonem.
Piątek 14 lipca 2023
AKS SMS Łódź - Kujawianka izbica Kujawska 3:2 (0:0)
Bramki: - testowani 2
Victoria Lisewo - Chełminianka 1:2
Bramki: testowani 2
Kujawiak Kowal - KS Kutno 4:7 (1:4)
Górnik Konin - Pomorzanin Toruń 2:1
Czwartek 13 lipca 2023
Unia Solec Kujawski - Cuiavia Inowrocław 4:1 (1:1)
Unia: (22), (55), (83), (86, karny) - Ariel Jastrzembski (25)
Środa 12 lipca 2023
GKS Wikielec - Lech Rypin 4:0 (1:0)
Sobota 8 lipca 2023
Olimpia Grudziądz - GKS Wikielec 3:0 (2:0)
Bramki: Mateusz Sopoćko (1), Patryk Winsztal (22, karny), Filip Okraska (74)
Wda Świecie - Zawisza Bydgoszcz 2:4 (0:0, 0:1, 2:3)
Bramki: Jakub Węgrzyn 2 - Cyprian Maciejewski, Fabian Leonowicz, Michał Sacharuk, Kimi Szwajcer.
KKS Kalisz - Elana Toruń 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Bramka: Bartosz Gęsior (52, karny)
Klub Piłkarski Starogard - Unia Solec Kujawski 0:2 (0:1)
Bramki: Oliwer Moranowski (17) Szymon Babiarz (69, karny)
ADP Bydgoszcz - Hutnik Tur 14:3
Bramki: Langner 6, Kwasiński 3, Lutowski 2, Bonzel, Korzeb, Adamski -
Środa 5 lipca 22023
Olimpia Grudziądz - Chojniczanka 1:1 (0:1)
Bramki: Kacper Rychert (90) - Sebastian Szczytniewski (32)
Sobota 1 lipca 2023
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 3:2 (1:1)
Bramki: Oskar Sikorski (33), Szymon Stanisławski (65), Patryk Winsztal (90) - Kacper Jóźwicki (40), Łukasz Sarnowski (82)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?