Chojniczanka Chojnice - Warta Poznań 1:2. Fotorelacja z meczu!

Monika Smól
Monika Smól
Chojniczanka - Warta Poznań 1:2 (1:1)
Bramki: Mateusz Kuzimski (26) - Jakub Kiełb (36), Radosław Janukiewicz (88 - samobójcza)
Chojniczanka: Janukiewicz - Mudra, Bartosiak, Klabník, Wachowiak - Kuzimski, Wolski, Paprzycki (84. Sacharuk), Ziętarski,  Papikjan (87. Trojanowski) - Mikołajczak (75. Zejdler).
Warta: Lis - Grobelny, Kieliba, Ławniczak, Kiełb - Rybicki (80. Napołow), Kupczak, Danielewicz, Janicki (62. Jaroch),  Jakóbowski - Spławski (73. Adrian Laskowski).
Żółte kartki: Bartosiak - Janicki, Spławski, Jakóbowski, Kupczak.
Sędziował: Łukasz Szczech (Warszawa).

W sobotni wieczór fani futbolu obejrzeli mecz drużyny - spadkowicza i zespołu walczącego o awans do ekstraklasy. To jednak spadkowicz zaskoczył determinacją i w 26. minucie objął prowadzenie po tym, jak na listę strzelców wpisał się zawodnik Chojniczanki Mateusz Kuzimski.

[polecane]20496803,20495987;1[/polecane]

Niestety, radość gospodarzy nie trwała długo. 10 minut na listę strzelców wpisał się Jakub Kiełb z Warty Poznań. Do przerwy wyniku na swoja szalę nie udało się przechylić żadnemu z rywali.

Druga połowa to roszady na murawie - po obu stronach boiska. Jednak ci, którzy z nadzieją wypatrywali dowiezienia do końca remisu zimy prysznic poczuli w 88. minucie, gdy samobójczego gola wykonał golkiper Chojniczanki Radosław Janukiewicz. Piłka odbiła się o słupek, wpadła mu na nogi, a on niefortunnie trafił nią do własnej bramki.

[sonda]8909[/sonda]

Przed Chojniczanką jeszcze tylko jeden mecz w tym sezonie. Zespół zmierzy się na wyjeździe ze Stalą Mielec. Tym spotkaniem zespól z Chojnic pożegna się też z I ligą.

[przycisk_galeria]
Chojniczanka - Warta Poznań 1:2 (1:1) Bramki: Mateusz Kuzimski (26) - Jakub Kiełb (36), Radosław Janukiewicz (88 - samobójcza) Chojniczanka: Janukiewicz - Mudra, Bartosiak, Klabník, Wachowiak - Kuzimski, Wolski, Paprzycki (84. Sacharuk), Ziętarski, Papikjan (87. Trojanowski) - Mikołajczak (75. Zejdler). Warta: Lis - Grobelny, Kieliba, Ławniczak, Kiełb - Rybicki (80. Napołow), Kupczak, Danielewicz, Janicki (62. Jaroch), Jakóbowski - Spławski (73. Adrian Laskowski). Żółte kartki: Bartosiak - Janicki, Spławski, Jakóbowski, Kupczak. Sędziował: Łukasz Szczech (Warszawa). W sobotni wieczór fani futbolu obejrzeli mecz drużyny - spadkowicza i zespołu walczącego o awans do ekstraklasy. To jednak spadkowicz zaskoczył determinacją i w 26. minucie objął prowadzenie po tym, jak na listę strzelców wpisał się zawodnik Chojniczanki Mateusz Kuzimski. [polecane]20496803,20495987;1[/polecane] Niestety, radość gospodarzy nie trwała długo. 10 minut na listę strzelców wpisał się Jakub Kiełb z Warty Poznań. Do przerwy wyniku na swoja szalę nie udało się przechylić żadnemu z rywali. Druga połowa to roszady na murawie - po obu stronach boiska. Jednak ci, którzy z nadzieją wypatrywali dowiezienia do końca remisu zimy prysznic poczuli w 88. minucie, gdy samobójczego gola wykonał golkiper Chojniczanki Radosław Janukiewicz. Piłka odbiła się o słupek, wpadła mu na nogi, a on niefortunnie trafił nią do własnej bramki. [sonda]8909[/sonda] Przed Chojniczanką jeszcze tylko jeden mecz w tym sezonie. Zespół zmierzy się na wyjeździe ze Stalą Mielec. Tym spotkaniem zespól z Chojnic pożegna się też z I ligą. [przycisk_galeria] Monika Smól
Chojniczanka przegrała 1:2 z Wartą Poznań. W przedostatnim spotkaniu sezonu - 33. kolejce Fortuna 1. ligi, kibice, którzy przyszli na stadion w Chojnicach obejrzeli ciekawe spotkanie. Chojniczanka po 33 spotkaniach zajmuje niezmiennie przedostatnie, 17 miejsce w tabeli z 30 punktami. Tym samym nie było to przyjemne pożegnanie z zapleczem elity.

Chojniczanka: Janukiewicz - Mudra, Bartosiak, Klabník, Wachowiak - Kuzimski, Wolski, Paprzycki (84. Sacharuk), Ziętarski, Papikjan (87. Trojanowski) - Mikołajczak (75. Zejdler).
Warta: Lis - Grobelny, Kieliba, Ławniczak, Kiełb - Rybicki (80. Napołow), Kupczak, Danielewicz, Janicki (62. Jaroch), Jakóbowski - Spławski (73. Adrian Laskowski).