Monika Smól
Monika Smól
Chojniczanka Chojnice przegrała mecz z Zagłębiem Sosnowiec
Chojniczanka Chojnice przegrała mecz z Zagłębiem Sosnowiec Monika Smól
Chojniczanka Chojnice zmierzyła się dziś w meczu 32. kolejki Fortuna I ligi na swoim boisku z Zagłębiem Sosnowiec. Dla drużyny z Chojnic był to mecz o życie. Niestety, przegrany.

Po golu Oskara Paprzyckiego w 22. minucie chojniczanie objęli prowadzenie. Utrzymali je mimo iż pod koniec pierwszej połowy sędzia podyktował karnego i przyjezdni stanęli przed szansą wyrównania. Nie wykorzystali okazji. Do szatni zespół z Chojnic schodził w dobrych nastrojach, prowadził i w pierwszej połowie prezentował się lepiej od gości.

Jednak radość skończyła się w 78. minucie, gdy Fabian Piasecki otworzył bramkowy worek. W ciągu kwadransa Zagłębie trzy razy pokonało golkipera gospodarzy.

Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec 1:3 (1:0)

Bramki: Oskar Paprzycki (22) - Fabian Piasecki (78) Michał Sacharuk (83-samobój), Patryk Małecki (90+3).
Chojniczanka: Janukiewicz - Paprzycki, Klabnik, Bartosiak, Wachowiak (46. Sacharuk) - Ziętarski (77. Rajch), Zejdler, Kuzimski, Wolski, Papikyan (65. Trojanowski) - Mikołajczak.
Zagłębie: Stępniowski - Ryndak, Łopata, Polczak, Słomka (72. Beneta) - Małecki, Babiarz (59. Mularczyk), Radkowski, Seedorf (46. Szwed), Pawłowski - Piasecki.
Sędziował Wojciech Krztoń (Olsztyn).

Na trybunach zasiadło około 500 widzów.

Trwa głosowanie...

Czy grasz w Lotto?

Chojniczanka przed dzisiejszym meczem miała 30 punktów i znajdowała się na przedostatnim, 17 miejscu w tabeli. Spadkowym. Po spotkaniu pozostała na tym samym miejscu nie podwyższając dorobku punktowego. Przed Chojniczanką w bieżącym sezonie 2019/2020 zostały do rozegrania już tylko dwa mecze. Z Wartą Poznań zespół Smółki spotka się 18 lipca, o godz. 17:40 w Chojnicach. Mecz wyjazdowy Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice rozegrany zostanie 25 lipca, o godz. 17:40 na wyjeździe.