Krajna Sępólno gra dalej [zdjęcia]

W spotkaniu pierwszej rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu bydgoskiego Krajna Sępolno 3:2 (1:2) pokonała Tucholankę Tuchola.

Goście bardzo dobrze rozpoczęli mecz spychając gospodarzy do defensywy i po 20 minutach prowadzili po golach Patryka Kaszczyszyna i Mateusza Grabowskiego.

TUCHOLADOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU

Gospodarze jeszcze przed przerwą zdobyli kontaktowego gola po strzale Łukasza Koziny, a po przerwie dominowali już na murawie, ale decydujące trafienia zadali w końcówce meczu. Najpierw z bliska trafił Artur Dądela, który po chwili zawalił "jedenastkę", a wynik meczu w doliczonym czasie gry ustalił Kamil Mosek.

INFO Z POLSKI - przegląd najciekawszych informacji ostatnich dni w kraju (03.08.2017)