Legia - Chojniczanka live. Mecz Pucharu Polski online

FIAŁ
Monika Smól
W rewanżowym meczu 1/4 finału Pucharu Polski Chojniczanka Chojnice gra z Legią Warszawa. U nas relacja na żywo.

Pierwszy gwizdek sędziego o 20.45. Pierwsze spotkanie tych drużyn w Chojnicach, Legia wygrała 2:1.

LEGIA WARSZAWA - CHOJNICZANKA CHOJNICE 4:1 (3:1)
Bramki: 0:1 Andrzej Rybski 5. - dobitka strzału Mikity, 1:1 Stojan Vranjes 29. - asysta Prijović, 2:1 Aleksandar Prijović 33. - dobitka strzału Furmana, 3:1 Tomasz Brzyski 38. - bez asysty, 4:1 Nemanja Nikolić 64. - asysta Guilherme.
Czerwona kartka: Stojan Vranjes (Legia/86. - uderzenie łokciem).
Widzów:

LEGIA (trener Stanisław Czerczesow): Malarz - Broź, Lewczuk, Kopczyński, Brzyski - Guilherme, Vranjes, Furman (46. Bartczak), Kucharczyk - Saganowski (66. Żyro), Prijović (55. Nikolić).
Żółte kartki: Kopczyński.

CHOJNICZANKA (trener Mariusz Pawlak): Hładun - Lisowski, Kieruzel, Biernat, Pietruszka - Kosakiewicz (70. Bartoszewicz), Mrozik, Zawistowski, Niedziela (83. Majtyka), Rybski (60. Czerwiński) - Mikita.
Żółte kartki: Biernat.

Sędziuje: Jacek Lis (Ruda Śląska), asystenci: Marcin Boniek, Bartłomiej Lekki, techniczny: Piotr Lasyk.

Ławka rezerwowych
Legia: Szumski, Rzeźniczak, Szwoch, Pablo Dyego.
Chojniczanka: Podleśny, Machalewski, Jelić, Garbacik.

II POŁOWA
90+4' Koniec meczu.
90+1' Bramkarz Chojniczanki z problemami obronił strzał Kucharczyka, dobitkę Żyry zablokował Kieruzel.
90' Cztery minuty doliczone.
86' Czerwona kartka dla Stojana Vranjesa, który uderzył łokciem Marcina Biernata.
82' Zapowiadało się na groźną kontrę Chojniczanki, jednak Niedziela za mocno wypuścił sobie piłkę i złapał ją Malarz.
79' Mikita stracił piłkę w polu karnym Legii.
77' Obok bramki uderzył Bartczak, a zagrywał Kucharczyk.
75' Zagrywał Nikolić, a Żyro uderzył mocno, ale ponad bramką Hładuna.
71' Po zagraniu w pole karne, obrońcy Chojniczanki uniemożliwili oddanie strzału Nikoliciowi.
69' Mocny strzał z dystansu Brzyskiego i Hładun obronił.
67' Zagranie do Kosakiewicza, jednak zawodnik Chojniczanki w momencie podania, był na pozycji spalonej.
64' 4:1!!! Nikolić po dośrodkowaniu z rzutu rożnego podwyższył prowadzenie gospodarzy.
59' Płaskie podanie w pole karne, jednak Rybski nie opanował piłki.
54' Po zagraniu Bartczaka, Guilherme uderzył w poprzeczkę bramki Hładuna.
53' Niedziela wyłożył piłkę Zawistowskiemu, a jego uderzenie obronił Malarz.
50' Zablokowany strzał Łukasza Brozia.
47' Póki co, sporo niedokładności w grze.
46' Bartczak zastąpił w zespole Legii kontuzjowanego Furmana.

I POŁOWA
45+2' Zakończyła się pierwsza połowa.
45+1' Strzał Kucharczyka obronił Hładun.
43' Po akcji Kucharczyka, piłkę wyłapał bramkarz Chojniczanki.
38' 3:1!!! Fantastyczne uderzenie Brzyskiego z dystansu.
37' Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, uderzenie Saganowskiego obronił Hładun.
33' 2:1!!! Kapitalny strzał Furmana z rzutu wolnego, piłka odbiła się od słupka, a Prijović z najbliższej odległości strzelił bramkę.
29' 1:1!!! Legia doprowadziła do remisu. Po centrze Kucharczyka, piłkę głową zgrał Prijović, a do siatki wpakował ją Vranjes.
28' Kapitalna parada Hładuna, który przerzucił piłkę ponad poprzeczką po strzale Prijovicia.
22' Niedokładnie akcję Legii z lewej strony zamykał Vranjes.
19' Piłka w siatce Hładuna, jednak gol dla Legii nieuznany. Pozycja spalona odgwizdana Saganowskiemu.
17' Obok bramki główkował Rybski.
16' Obrońcy Chojniczanki przerwali groźnie zapowiadającą się kontrę Legii.
14' Zablokowany strzał Prijovicia. Kolejny rzut rożny dla Legii.
11' Piłka opuściła murawę po dośrodkowaniu Saganowskiego.
9' Niedziela uderzył piłkę wprost w dobrze ustawionego w bramce Malarza.
8' Furman dośrodkował piłkę wprost w ręce Hładuna.
5' 0:1!!! Po kontrataku, Niedziela dograł piłkę do Mikity, ten trafił w słupek, ale do siatki piłkę skierował Rybski.
5' Na razie sporo niedokładności w grze.
2' Groźna akcja Legii, dośrodkowanie Saganowskiego zablokowane.
1' Od środka rozpoczęli grę gracze gospodarzy.