Wyniki ósmej kolejki B-klasy. Sokół Nowy Dwór zatrzymał Krajnę Sępólno, Cis Cekcyn ciągle na czele

Piłkarze z Cekcyna ciągle utrzymują się na czele B-klasy.
Piłkarze z Cekcyna ciągle utrzymują się na czele B-klasy. Piotr Pubanz
Ósma kolejka B-klasy przyniosła kolejne wygrane lidera i wicelidera.

Cis Cekcyn po ciekawym spotkaniu pokonał sypniewską Gwiazdę 2:1, strzelając oba gole do przerwy, natomiast wicelider Gryf Piaseczno/Skarpa spokojnie zapewnił sobie trzy punkty w Kęsowie. Przegrały natomiast rezerwy Krajny, które 0:2 uległy na wyjeździe Sokołowi Nowy Dwór i to Sokół w tej chwili plasuje się na trzecim miejscu w ligowej tabeli.

Z innych meczy na uwagę zasługuje pogrom w Kamieniu, gdzie rezerwy Kamionki aż 9:1 pokonały LZS Wałdowo. Co ciekawe to goście objęli prowadzenie już w 2. minucie, a do przerwy Kamionka zdołała jedynie doprowadzić do remisu. Druga połowa to już popis Kamionki, a właściwie Jakuba Bratza, który aż czterokrotnie trafiał do siatki. W grupie 2. B-klasy szóstej porażki w sezonie doznali gracze ze Śliwic i w ligowej tabeli wyprzedzają tylko lepszym bilansem bramkowym Tygrysy z Sulnowa.

Wyniki B-klasy.

Grupa 1 – 8. kolejka LKS – Gryf 1:3, Cis – Gwiazda 2:1, Grom – TKP 0:1, Łokietek – Fuks 0:2, Sokół – Krajna 2:0, Kamionka – Wałdowo 9:1.

12. LZS Wałdowo 8 3 8-38

Grupa 2 – 8. kolejka Victoria – Czarni 1:2, Strażak – Tygrysy 3:0, Sparta – Zryw 3:2, Wisła – Gwiazda 2:1, Tęcza – Struga 5:2.

1. Sparta Przysiersk 7 19 22-7
2. Wisła Gruczno 8 19 21-10
3. Tęcza Wiąg 8 19 24-14
4. Zryw Wielki Lubień 7 16 19-8
5. Ułani Dragacz 7 12 13-7
6. Gwiazda Bukowiec 7 9 7-11
7. Czarni Lniano 7 6 8-15
8. Strażak Przechowo 6 4 6-14